Kurumsal

Hakkımızda

Helbeto Türkiye’de yerleşik olup Avrupa, Orta Doğu ve Orta Asya pazarlarında aktif olarak faaliyet göstermektedir. 2005 yılında kimyasal hammadde dağıtım sektöründe çözüm sağlayıcı olarak kurulmuş ve geçen yıllar içerisinde aynı anlayış ile metal ve gıda sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. 2011 yılında Taşkent Ofisinin de kurulmasıyla birlikte Orta Asya ve Rusya'daki en önemli kimyasal hammadde tedarikçilerinden biri konumuna gelmiştir. Helbeto tekstil ve yardımcı kimyasalları, deterjan ve kozmetik ürünleri, gıda katkı maddeleri, ilaç ve petrol kimyasalları gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Hedefimiz müşteri odaklı, yenilikçi ve daima en iyi çözümü sunmayı ilke edinen yaklaşımıyla ortaklarımızla sürdürülebilir ve kalıcı iş olanakları yaratmak ve her açıdan müşteri memnuniyetini garanti etmektir.

Vizyonumuz

Küreselleşen rekabet ortamında güvenilir, dinamik, global düşünen, yeni teknoloji ve yaklaşımları kullanan, çözüm odaklı, ekip ruhu taşıyan, konusunda uzman ve müşterilerine değer katan, öncü ve örnek bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Güvenilir, hızlı,kaliteli, doğru zamanlı, uygun fiyatlı, beklentilerin ötesinde yüksek standarttaki hizmetlerimizle çözüm ortağınız olmaktır.